1. Planujesz rozpoczęcie lub rozwój biznesu

Chcesz zostać lub jesteś właścicielem firmy, której produkty i pomysły nie są jeszcze dostępne na rynku? Masz dobry pomysł? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci go zrealizować.

Telekomunikacja (internet, telefony, fax), IT (www, serwery, systemy operacyjne), ERP, finanse (sukcesja spadkowa, zabezpieczenie najbliższych, plany inwestycyjne, prywatna emerytura, inwestycja celowa), pracownicy (szkolenia nakazane prawem, szkolenia rozwojowe, szkolenia specjalistyczne, szkolenia sprzedażowe itd.), rynki zagraniczne (wyjście na rynki zagraniczne), doradztwo, konsulting, usługi doradztwa prawnego. Sprzedaż towarów i usług oraz rozwiązań.

2. Organizacje pozarządowe

Prowadzisz podmiot ekonomii społecznej, masz inicjatywę i dobry pomysł? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci go zrealizować i wdrożyć.

3. Jednostki samorządu terytorialnego – urzędy, szkoły i inne instytucje

Usługi doradztwa prawnego. Szkolenia nakazane prawem, szkolenia rozwojowe i szkolenia specjalistyczne np. szkolenia z odpowiedzialności prawnej. Trening medialny, kreacja wizerunku i stylizacja osób.

4. Klienci

Zauważyłeś markę lub produkt podczas pobytu za granicą, którego brakuje na rynku krajowym? A może uważasz, że jakiś polski produkt powinien pojawić się za granicą? Sądzisz, że byłby hitem wśród kupujących? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Powiedz czego potrzebujesz, a my to załatwimy szybko, profesjonalnie, w konkurencyjnej cenie i tylko w sprawdzonej firmie.

załatwiacze.pl