Nasza pomoc od A do Z,
czyli jak będziemy zarządzać „tym” projektem

1

Komunikacja

Nasz team komunikuje się w językach polskim i angielskim. Wiemy, jak ważne są różnice kulturowe, jak również sama kultura i język biznesu. Dopasowujemy strategie i język do indywidualnego klienta i sytuacji.

2

Strategia i Audyty

Mamy doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu strategii biznesowych dostosowanych do potrzeb i charakterystyki danego klienta, produktu czy też marki. Specjalizujemy się również w badaniach aktualnej sytuacji rynkowej i dostosowywaniu strategii do niej.

3

Budowanie struktur sprzedaży

Wiemy gdzie i z kim skutecznie rozmawiać, aby Twój produkt lub marka weszły na rynek krajowy lub zagraniczny i przynosiły zyski.

4

Wyszukiwanie rynków zbytu oraz wprowadzanie produktów i marek na rynek

Jesteśmy specjalistami w wyszukiwaniu rynków zbytu dla produktów i marek w Polsce i za granicą.

5

Skuteczna reklama i video marketing, e-commers

Specjalizujemy się w produkcji kampanii reach mediowych z użyciem multimediów wspomagających marketing firm i marek poprzez zastosowanie nowoczesnych narzędzi marketingowych w sieci (videomarketing internetowy, dziennikarstwo korporacyjne).
Wprowadzenie nowych produktów i marek poprzez video komunikację w Internecie i lokowanie produktów w projektach filmowych zapewnia zwiększenie rozpoznawalności i wizerunku istniejącej marki oraz sprzedaż produktów w sieci.

6

Załatwianie wszystkich tematów

Jesteśmy załatwiaczami. Otaczamy naszych klientów kompleksową opieką w danym projekcie, którego się podejmujemy od początku do końca z załatwieniem formalności prawniczych.

załatwiacze.pl